bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Błyskotki jest to określenie nad wyraz ogólne. Na jakie kategorie można dokonać ich podziału? Oczywiście przez metal szlachetny, z którego zostały wykonane i które kamienie wstawiono. My tymczasem przeprowadzimy klasyfikację pod kątem rodzaju wyrobów jubilerskich.
Naszyjniki są ubóstwiane od lat, zarówno poprzez dziewczyny oraz mężczyzn. Delikatna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły zamieszczona na piersi – sedno kobiecego uroku.
Złote kolczyki to następny gatunek nie tylko damskich produktów jubilerskich. Zazwyczaj wytwarza się je ze srebra. Wyróżniamy wiele klas koczyków, miedzy innymi Angielski. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane na cały świecie z całej biżuterii.
Pierścienie od zawsze ozdabiają również męską rękę. Bywają te zwykłe, choć bywają także modele z diamentami. Bardzo często mają jakąś symbolikę.
Bransoletki – niewielkie łańcuchy jakie kobiety z reguły zakładają na rękę, jednak czasami również na nogę, w ostatnich czasach stało się to bardzo „fajne”
Beads – gatunek, jaki wszedł do naszego kraju z pięknych Włoch. Korale nakładane są tutaj na srebrną bransoletę z zapięciem. Dzięki temu, że zawieszki pojawiają się w ogromnej kombinacji typów prawie wszelka bransoletka pozostaje oryginalna.
Na światowym rynku pojawia się także seria pochodząca w Ameryce. W której zawieszki są podwieszane do ogniw bransoletki przy pomocy niewielkiego karabinka. Dostały one miano charms.
Obrączki – przynależą do działu pierścionków. Niedawno drastycznie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni marzą mieć modele oryginalne ponadto głęboką dedykacją.
Zegarki naręczne – dziś przedstawiana końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana i przez panów. Istotny pozostaje nie wyłącznie materiał, ale również mechanizm.
Rodzajów biżuterii jest zdecydowanie sporo. Kiedy już wybieramy czasem warto znaleźć niedużą firmę jubilerską. Towary będą zdecydowanie przedniejszej klasy i również nieco tańsze.

biżuteria 2020