ekskluzywne-bransoletki.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Portale społecznościowe czy poradniki pisane są głównie z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do pogawędek na temat garderoby czy też dbania o wygląd. Damy uważają że nie warto pytać faceta o to co włoży na siebie, ma na sobie, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o stylu mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju miewa się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł demonstrowania gadreroby w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno koniecznie biała oraz czarna. Kolejną rzeczą jest marynarka. Najlepiej taka która się nie wyróżnia, pasuje absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki