producenci-dodatkow.pl

18 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty jubilerskie posrebrzane, czy też złote? Które wybieramy najczęściej? Ta walka trwa już sporo czasu na rynku. W tej chwili spróbujemy rozprawić na ten temat. Nie mniej temat nie będzie to takie łatwe jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione rodzaje wyrobów jubilerskich mają ukryte wady choć i powszechnie znane plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się ją z czystego metalu szlachetnego. Z tego powodu jest dużo droższa. Tworzy się taką biżuterię obrabiając rudy metali szlachetnych. Jest dużo dostojniejsza oraz właśnie z tego powodu regularnie wybierają ją ludzie bogatsi. Również ważne pozostaje punkt jej zbytu, zazwyczaj pozostają to sklepy z biżuterią. Jest odpowiedni pokazana w oświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej zakupu często dostaniemy śliczne szkatułkę. W złotniczym salonie pomoc na 100% pozostanie lepsza i lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym także nie powinniśmy pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – pozostaje najczęściej robiona ze mieszanin metali pospolitych, a powleka się ją niewielką powłoką złota. Takie produkty w miarę w niekrótkim czasie niszczeją i kobiety pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza zaleta to oczywiście niska wartość produkcji. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać uczulenia, najczęściej biżuteria z zawartością chromu. Co ważne linie sztucznej biżuterii są nadzwyczaj piękne z uwagi na mieszankę, zwyczajnie dużo łatwiej ją zrobić. Zestawy tutaj najczęściej składają się z 2 części – naszyjnika i bransoletki.
Reasumując biżuteria prawdziwa jest ładniej wykończona, a także nie uczula. Jednak pozostaje zdecydowanie w wyższej cenie, co więcej nie niszczy się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z kolei kolekcje sztucznej biżuterii są ładniejsze i tańsze. Który gatunek jest lepszy? W naszej opinii sztuczna.

Producenci dodatkow