slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową damę? My znamy: milość, rodzina oraz ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną panie? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Większość ceni sobie kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują postawy w nieskończoność pochłoniętego „sługi”. Jak bardzo często mówią w połowie pragną czułości, stałości w uczuciu, jednakże z drugiej strony w sekrecie marzą o tym ażeby ich partner od czasu do czasu stawiał opór, był niedostępny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom również lubią zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe czy wielkie potrzeby, aby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wypracujesz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna