stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów zaledwie raczkuje, aczkolwiek gdyby jednak przypatrzeć się temu akuratniej polscy handlowcy są w stanie zaoferoać nam naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie nastał problem klientów? Brak potrzebych umiejętności projektantów czy szukający ludzie są zbytnio wymagający w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, albo innej odzieży ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów a wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Reasumując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę miejscowym producentom i pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety